Oferta

Marketing internetowy

Od projektu strony do promocji w internecie

Projektowanie stron

Internet to najbardziej popularne narzędzie do wyszukiwania ofert lub usług. Tym samym jest również najlepszym sposobem na reklamę firmy w skali globalnej. Tradycyjna reklama na miejskich bilbordach, w prasie czy w telewizji nie jest już wystarczająca - firma, która chce szybko zaistnieć na rynku i wyprzeć konkurencję musi posiadać własną stronę WWW, dzięki której ludzie z każdego zakątka Ziemi za pomocą jednego kliknięcia myszką będą mogli zapoznać się z całą ofertą firmy.

Pozycjonowanie stron

Oferuję usługę pozycjonowania stron internetowych. Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą i sprzedaż produktów lub usług przez internet wie jak ważna jest dobra pozycja w wyszukiwarce na wybrane frazy lub słowa kluczowe. Najczęściej jest to klucz do sukcesu i zdobycia pozycji lidera w branży. 

Promocja stron

Masz już stronę internetową i chcesz żeby odwiedzali ją klienci. Warto zainwestować w promocję strony.

Przygotowanie projektów do druku

Zajmujemy się także tradycyjną formą reklamy. Projektujemy materiały przeznaczone do druku, począwszy od reklam do gazet, ulotek, katalogów, raportów rocznych po wizytówki i akcydensy.

Czy możemy coś dla Ciebie zaprojektować? Wystarczy wysłać do Nas zapytanie - przygotujemy dla Ciebie ofertę w konkurencyjnej cenie.